Ви вже знаєте що, схема збору прострочених боргів складається з трьох основних етапів?

Чи не відносимо до етапів pre collection, угоди клієнтів які увійшли в прострочення від 1 до 6 днів, при такій стадії угод методи впливу на позичальника є найбільш м’якими і лояльними.

В даному функціоналі у нас задіяні в основному смс і ivr інформатори.

Перший етап називають soft collection, і на ньому працюють з простроченою заборгованістю від 6 до 90 днів. Він має на увазі дзвінки, листи, sms і інші аналогічні механізми збору.

У продукті компанії “Фінцех” використовується роботизация процесу отримання обіцянки від клієнта, що дозволяє не задіяти контакт-центр в опрацюванні угоди.

Другий – hard collection – має на увазі роботу з простроченою заборгованістю від 90 до 180 днів і додатково до попередніх механізмів включає в себе виїзд представника стягувача на місце роботи або проживання клієнта.

Тут ми пропонуємо всі сучасні методи впливу на клієнта: персоналізовані смс, push, ivr / ivm, соціальні мережі.

Третій етап – legal collection – припускає роботу з простроченою заборгованістю понад 180 днів шляхом судового переслідування боржника.

В нашій систему вже сьогодні можливо сформувати пакети документів по клієнту для розсилки на адресу електронної пошти.

Подібна класифікація стадій стягнення досить умовна, і кожен учасник ринку може її коригувати. Грунтуючись на цьому розмежування стадій стягнення, нами була розрахована ефективність збору кожної з них
Ми дозволяємо зробити гнучкі настройки системи з коробки без задіяння в роботі програмістів.
Якщо ви вирішили запустити проект або у вас діюча компанія якої є потреба у професійному інструмент для збору заборгованості – Ви прийшли за адресою!
Ми маємо багаторічний досвід роботи з кредитними продуктами і з компаніями, які навчили наш продукт системному та ефективному збору.