Історія TseCore почалася зі створення системи для обробки вхідних заявок на кредити від лідогнераторов і веб-майстрів в 2017 році, ми побудували систему яка була затребувана на ринку фінансових послуг і надавала можливість простої інтеграції з API з будь якою CPA мережею або веб-майстром.

Власникам системи потрібні були дві основних дії:

  • Укласти договір з веб-майстром або CPA мережею;
  • Надати мережі документацію для свого

API Модуль отримав назву TseAPI. З кожним новим доопрацюванням системи, проектна команда розуміла, що кожен крок нас наближає до нового модуля, а саме до побудови простого скорингу для фільтрації потоку заявок і відсікання неякісного трафіку. Архітектурно ми розділили TseAPI на дві складових:

  • TseOrder – система прийому заявки
  • TseScore – простий скоринг по базах БКІ

Найцікавішим в роботі було те, що ми не робили продукт на продаж ми працювали з ним самостійно і підкріплювали його функціональність своїм професіоналізмом в Fintech та IT.

Після кожної презентації продукту нашим друзям, а в майбутньому і партнерам, які працювали на ринку офлайн і онлайн кредитування ми отримували нові і нові ідеї для зростання системи в масштабний проект.

У нас була заявочна система і так званий прескорінг, що далі? Повна і функціональна кредитна анкета? – Так цілком вірно. Не гаючи часу ми розробили модуль – TseCRM, саме він став відправною точкою до повноцінного фреймворка для ринку офлайн і онлайн кредитування в банківському і не банківському секторі.

Наша перша презентація була присвячена йому. Саме з цим модулем ми завершили комерційний проект запуску кредитування для роздрібного банку.

Всього за 6 місяців система знайшла новий модуль – TseVerify, отримала повноцінну скоринг систему і дерево рішень. Ми інтегрували систему з банківської ОДБ.

Складно сказати якими для нас були ці 6 місяців розробки оскільки ми отримали відразу 2х партнерів, яким був цікавий наш продукт.

Завершення формування першої версії став модуль TseColl – супровід угоди на стадії заборгованості з автоматизацією процесу збору.

Сьогодні TseCore, так ми його люблячи називаємо вже сьогодні має різні версії які безперебійно працюють і приносять дохід нашим партнерам.

За рік ми отримали інсталяції 4-х наших систем.

Сподіваємося Вам цікаво з нами)