Сьогодні, компанія “ФінЦех”, прийняла рішення, в умовах склали на ринку надати новим можливість новим клієнта отримати доступ до базової версії продуктів: TseCore, TseCorePDL c партнерської знижкою 50% і 3 місяці безкоштовної підтримки. Рішення команда прийняла одноголосно і воно покликане скоротити економічні наслідки спалаху коронавирусной пандемії в світі.

Ми розуміємо, що наша пропозиція буде сприяти швидкому запуску кредитування як в стартапи так і в діючих компаніях, які кредитували офлайн. Таким чином ми допоможе новим компаніям вийти на ринок з мінімальними витратами і вартістю в рази менше аналогічних рішень на ринку, а фінансовим компанія старожилам швидкої увійти в онлайн і такі кейси вже стартували в нашій компанії. Пропозиція дійсна 45 днів з моменту публікації.

Що ми пропонуємо:

НЕБАНКІВСЬКІ КРЕДИТИ

Платформа для офлайн кредитування: процес ручної подачі заявок, управління кредитом, прийняття рішення, власні моделі кредитного скорингу, зниження операційних витрат і управління ризиками портфеля.

PAY DAY LOAN ПРОЕКТИ

Модулі для позик до зарплати (Pay Day Loan): автоматизований процес подачі заявок, прескорінг, управління кредитом, настройка бізнес процесу, зниження операційних витрат і управління втратами.

БАНКІВСЬКІ КРЕДИТИ

Гнучка платформа з відкритим вихідним кодом для управління роздрібним кредитуванням в банках відповідно до всіх вимог Національного банку України. Інтеграція з банківськими ОДБ.

СТЯГНЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ

Автоматизація бізнес процесу стягнення проблемних кредитів. Гнучкі інструменти для настройки ефективних кампаній зі збору проблемної заборгованості з коробки.

Переваги програмного забезпечення, побудованого на основі продукт TseCore:

  • Запуск онлайн і офлайн кредитування з коробки
  • Безкоштовний бізнес-аналіз
  • Всі модулі в одному продукті
  • Професійна підтримка
  • Вигідна вартість
  • Стабільний продукт на базі нових технологій з відкритим вихідним кодом.
  • Ми демпінгуємо ринок і можемо собі це дозволити!

Угоду підписуємо онлайн.

Консультуємо по скайп.

Наші координати: office@finceh.com / +380939988765